Co-możesz-osiągnąć-dzięki-stronie-od-FastWebsiteObszar-kompozycji-1

Dlaczego strony od Fast Website pomagają sprzedawać?

W kilku poprzednich wpisach omówiliśmy dokładnie, w czym pomoże Ci strona internetowa i udowodniliśmy, dlaczego w dobie mediów społecznościowych nadal jest ona tak ważnym elementem marketingowej układanki w każdym biznesie.

Nie powiedzieliśmy Ci jednak, jak strony od Fast Website wyróżniają się na tle innych i dlaczego są tak skuteczne przy sprzedaży produktów. Ważne jest nie tylko to, co widzimy gołym okiem, ale również elementy „pod maską”.

Szybkie jak błyskawica – bez irytacji długim czasem ładowania

Nie ma nic gorszego, niż strona internetowa, która w nieskończoność „mieli” na pasku ładowania. Użytkownik raz, drugi i trzeci naciska Odśwież, aż w końcu sfrustrowany zamyka zakładkę.

W FastWebsite programiści zawsze dbają o to, aby organy wewnętrzne witryny pracowały bez najmniejszego zarzutu, a ona sama ładowała się tak szybko, żeby użytkownik nie zdążył nawet mrugnąć po kliknięciu linku Twojego linka.

Pełna responsywność na małych ekranach – prezentuj się na smartfonach

W dobie wszechobecnych smartfonów i tabletów nie można sobie pozwolić, aby wyświetlająca się na ich ekranach strona internetowa, przypominała małego potworka.

A to nagłówek ucieka poza ekran, tu przycisk jakiś dziwnie duży, a część tekstu zupełnie zniknęła…

Takie rzeczy drastycznie obniżają Twoje szanse na sprzedaż użytkownikom urządzeń mobilnych, a pamiętaj, że stanowią oni ponad 50% całego ruchu na stronach internetowych. To tak, jakbyś odchodząc od stołu, na którym leżą pieniądze, wziął sobie tylko połowę, a resztę ot tak zostawił konkurencji. Stać Cię na to?

WebDesign 2019 – najnowsze trendy projektowania

Pewnie nieraz zdarzyło Ci się wejść na jakąś stronę i nagle BUM! Zupełnie, jakbyś przeniósł się kilkanaście lat wstecz. Niestety, nadal można trafić na witryny, które zatrzymały się w roku 2005 (lub wcześniej), a ich właściciele sądzą, że przez te „zaledwie” 13 lat niewiele się zmieniło.

Tymczasem okazuje się, że w branży projektowania stron nawet 1-2 lata to już sporo i dla użytkowników również ma znaczenie. Dlatego zadbaliśmy o to, aby design stron, które oddajemy w ramach FastWebsite, był nie tylko zgodny z aktualnie panującymi trendami graficznymi, ale i szybko się nie „zestarzał”.

Złoty podział – układ strony, który podnosi sprzedaż

Na bazie doświadczeń, które wynieśliśmy z licznych współprac z klientami, udało nam się stworzyć układ strony, który nie tylko jest prosty i przejrzysty, ale gwarantuje wyższą sprzedaż.

Oczywiście ostateczny wynik zależy także od innych czynników, m.in. tekstów, które prezentują korzyści Twojej oferty. Jednak niewątpliwie odpowiedni układ i rozmieszczenie poszczególnych elementów przyczyniają się do podniesienia wskaźnika konwersji sprzedażowej.

Opracowaliśmy zatem optymalne rozwiązanie, oparte o tzw. Złoty podział oraz najnowsze badania marketingowe. Dzięki temu mózg użytkownika łatwiej przetwarza podawane dane, a jego oczy płynnie przechodzą przez najważniejsze informacje na stronie.

Gotów na to, aby w końcu

Zamów szybką i skuteczną stronę internetową, która zamiast kulą u nogi będzie Twoim wiernym sprzymierzeńcem w kontaktach z klientami.

Brak tagów

One Response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.*