designer drawing website development wireframe

Budowa strony internetowej w 5 prostych krokach

Współpracując z klientami zauważyliśmy, że wielu z nich obawia się zlecić tworzenie strony internetowej nie tylko ze względu na wysokie koszty, ale i mnóstwo pracy, jaka się z tym wiąże.

Nie da się ukryć, że zaprojektowanie indywidualnego szablonu graficznego od podstaw, a następnie jego zakodowanie wymaga wysokich nakładów finansowych i czasowych.

Dlatego dla tych osób, którzy bardziej niż indywidualne „ficzery” cenią sobie korzystną cenę i ekspresowe wdrożenie, powstało FastWebsite.

Maksymalnie uprościliśmy i sprowadziliśmy proces tworzenia strony do zaledwie 5 prostych kroków.

Jak to wygląda w praktyce?

1. Określasz swoje potrzeby

Wysyłasz do nas informację o tym, jakim biznesem się zajmujesz i co ma znaleźć się na Twojej stronie. Masz specjalne życzenia? Daj nam znać, a zobaczymy, co da się zrobić!

2. Konsultacja

Umawiamy się na bezpłatną konsultację, w ramach której szczegółowo omawiamy Twoje potrzeby, aby perfekcyjnie dostosować stronę do biznesu, w którym działasz.

Dzięki temu możesz liczyć na taką stronę, która zagwarantuje pozytywny i liczny odzew od potencjalnych klientów, których zamierzasz na nią kierować.

3. Projektowanie

Kiedy zbierzemy już wszystkie informacje, to nasi graficy i programiści przystępują do projektowania Twojej nowej strony internetowej, abyś jak najszybciej mógł wykorzystać ją do pozyskiwania klientów.

Zazwyczaj zajmuje nam to maksymalnie 48 godzin, jednak o dokładnym czasie poinformujemy Cię tuż po konsultacji i poznaniu Twoich oczekiwań.

4. Akceptacja i uwagi

Przekazujemy Ci wstępny projekt strony do akceptacji. Na tym etapie możesz już sprawdzić, jak prezentuje się Twoja nowa strona oraz zgłosić ewentualne uwagi co do jej wyglądu lub treści.

5. Wdrożenie

Gotową stronę instalujemy na Twoim serwerze, a następnie przekazujemy Ci wszystkie dane potrzebne do logowania.

Od tej pory możesz cieszyć się nowoczesną i szybką stroną internetową, która będzie doskonałą reklamą Twojego biznesu przez 24 godziny na dobę.

Gotowy na wejście do cyfrowego świata?

Czujesz, że to coś dla Ciebie? Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich biznesowych celach, a my stworzymy dla Ciebie stronę internetową, której nie będziesz musiał się wstydzić.

 

Brak tagów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.*